ÉSZKSK Hungary nevezés

Mikulás kupa 2023. kutyás futó, bikejöring, dogscooter, kutyafogathajtó verseny

Date and Time:

2023-12-09 00:00 - 2023-12-10 - 00:00

Esemény helyszín - Evet Location:

Szigetújfalu, Magyarország

Rendezők ÉSZKSK Hungary

Hozzáadás naptárhoz - Add Calendar
Nevezési időszak vége

About The Események - Events

DEC. 9., 9:00 – DEC. 10., 16:00

Szigetújfalu
2023. DECEMBER 9-10. szombat – vasárnap kerül megrendezésre a Mikulás kupa kutyás futó, kerékpáros, dogscooter és kutyafogathajtó verseny.

A VERSENYEN BÁRMILYEN FAJTÁJÚ KUTYÁVAL LEHET INDULNI. Agresszív kutyák nem versenyezhetnek!
Kategóriák: B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2, scooter 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, scooter open 1 vagy 2 kutyával, Bikejöring 1 vagy 2 FCI szánhúzókutyával, Bikejöring open 1 vagy 2 kutyával.

Kutyás futás női, Kutyás futás férfi, Kutyás futás veterán, junior., serdülő, gyerek, ovis

ÉÉÉÉÉS természeten jön majd a Mikulás, aki ajándékkal várja a kicsiket és nagyokat

Vasárnap délután kerül sor a hivatalos eredményhirdetésre.

FIGYELEM! Ha egy adott versenyző többször áll rajthoz ugyanabban a kategóriában, a legjobb eredménye kerül az eredményhirdetésnél figyelembe vételre!!!
FIGYELEM, A STARTSZÁMOKAT A VERSENYZŐK AZ ADOTT VERSENYRE KAPJÁK HASZNÁLATBA, NEM HAZAVIHETŐ!

Kategóriát módosítani, nevezést lemondani, átírni, cserélni, kizárólag az utolsó nevezési határidőig lehet! A nevezés lezárását követően ezekre nincsen mód!

A verseny pontos rajtlistája december 7-én pénteken lesz közzétéve a facebook eseményben.

Nevezési határidők:

Kategória november 5-ig november 6 – november 26 november 27- december 5
2 napos kategóriák/
2 days categories
B,C,D,BJ,SC,CC
6000 Ft 7000 Ft 8000 Ft
1 napos (happy) CC 6000 Ft 6000 Ft 6000 Ft
2 napos junior CC 4000 Ft 4000 Ft 4000 Ft
2 napos serdülő CC 2000 Ft 2000 Ft 2000 Ft
2 napos gyerek CC 1000 Ft 1000 Ft 1000 Ft

A NEVEZÉSI DÍJAT KÉRJÜK A NEVEZÉSSEL EGYIDEJŰLEG AZONNAL BANKKÁRTYÁVAL RENDEZNI!

Helyszínen befizetve dupla díjat kell fizetni!

Nevezés: https://nevezes.sleddogsportclub.hu

Az alábbi szabályokat kötelező betartani:
– kutyát elengedni tilos!
– verseny ideje alatt a pályán bemelegíteni tilos!
– a pályát bejárni vasárnap reggel a verseny kezdetéig visszaérkezően lehet, kizárólag kutya nélkül!
– a canicross kivételével minden kategóriában kötelező a sisak,szemüveg és kesztyű viselete, és távtartó kell legyen a kerékpárokon, scootereken!
– canicross azaz kutyás futás esetében a kutyán kötelező a hám, a futón a futóöv vagy beülő, illetve a kettőjüket összekötő rugós kötél használata!
FIGYELEM, KUTYÁT NEM TUD A RENDEZŐSZERVEZET BIZTOSÍTANI, AKI NEVEZNI SZERETNE, AZ KÉRJÜK AKKOR NEVEZZEN, HA KUTYÁJA IS VAN HOZZÁ!

Rajtidőpontok betartását kérjük, mert a rajtidőponttól elindul az időmérés!!!!

SANTA CLAUS CUP 2023.

Place: SOON!!!

Online entry: https://nevezes.sleddogsportclub.hu
Please pay directly with bankcard!!!

Categories: B, B1, B2, C, C1, C2, D, D1, D2
Scooter with 1 or 2 FCI purebred sled dogs
Scooter open with 1 or 2 dogs
bikejöring with 1 or 2 FCI purebred sled dogs
bikejöring open with 1 or 2 dogs
Canicross woman (senior / veteran) from 40 years
Canicross man (senior / veteran) from 40 years
Canicross junior, Canicross youth
Canicross kid, Canicross baby

ATTENTION! Please, don’t forget to return the startnumber T-shirts after the race.
Mandatory rules: – it’s forbidden to release the dog(s) from the leash! –
Expect canicross, the mandatory equipment for every category is the following: helmet, glasses, gloves and bike antenna on carts, on bikes and scooters also!
Please, stick to the starting times!

Esemény helyszín - Evet Location: